Lietuvos SEO lyderiai

Virtualaus verslo centro tikslas -  visų projekto narių verslo efektyvumo ir pelningumo auginimas

Projekto organizatoriai: Viešoji Įstaiga Skaitmeninės dirbtuvės.

 

Pagrindiniai įrankiai:

  • Projekto ir projekto narių reitingų auginimas paieškos sistemose. Pagrindinė užduotis: tikslinio srauto generavimas, užsakymų skaičiaus ir krepšelio auginimas ir žinomumo didinimas.
  • Gerosios praktikos («best practice»)  virtualių ir realių seminarų ir konferencijų organizavimas.
  • Verslo konsultacijos
  • Pagalba juridinių asmenų registracijos adresų bei virtualios registracijos prestižinėse verslo centruose, teikiančiuose tokias paslaugas klausimais.

 

Pradedantiems nuosavą verslą:

Jeigu Jūs tik planuojate atidaryti nuosavą verslą rekomenduojama atlikti rinkos analizę. Įvertinti produkcijos ar paslaugų paklausumą, rinkos gylį ir konkurenciją galima tyrimo būdu, analizuojant tikslinius ir susijusius užklausimus paieškos sistemose, aktyvių žaidėju skaičiumi ir užklausu dažnumu bei sezoniškumu. Atlikus rinkos tyrimą jau galima delioti verslo planą (nes dažnai tyrimas stipriai pakeičia jau sudarytą planą, kadangi rinka reikalauja specifinių paslaugų), pakoreguoti asortimentą ar paslaugų portfelį ir net sukurti verslo pavadinimą.

Pradedant verslą rekomenduojame pradžiai pasikonsultuoti su SEO specialistais ir pasirinktos rinkos specialistais. Virtualus verslo centras teikia SEO ir verslo konsultacijas bei padeda atlikti rinkos tyrimą.

 

Esamiems verslams

Jeigu jau turite veikiančią svetainę ar el. parduotuvę ir norite padidinti pardavimus (arba žinomumą) siūlome atlikti SEO auditą bei optimizaciją. Kartu su partneriais galime kurti Jums į SEO orientuotą turinį, kūriame straipsniu bei pilnai juos apipavidaliname vizualine medžiaga ar baneriais. Jeigu norite pradėti internetinę prakybą ir neturi svetainės, galime Jums sukurti iškarto į SEO orientuotą svetainę arba el.parduotuvę, sukurti būtent Jūsų verslui reikalingas funkcijas bei užpildyti prekėmis.

 

Užsakyti konsultaciją galite šiais numeriais:

+370 647 39012  (lietuvių kalba)

+370 619 28159  (anglų ir rusų kalba)

 

Jūs galite išsiųsti savo ar konkurento esamą projektą analizei ir gausite naudingų patarimų jau pirmos konsultacijos metu.

drupal. developer.  lt @ gmail. com    (delete all spaces)

Lietivių